Blog

Blog

Nejen odstín podlahy, ale i oken a nábytku mají velkou moc změnit celkový ráz místnosti. Proto byste neměli podceňovat volbu jednotlivých dekorů. Vhodným výběrem totiž můžete doslova čarovat s prostorem, s jeho zmenšením, zvětšením, zútulněním.

Máte vybraná nová, kvalitní okna s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi a chystáte se v rámci energetických úspor výrazně zateplovat Váš dům?

Vchodové dveře znamenají bránu do vašeho domu či bytu, první kontakt, zásadní vstup...Jejich smyslem je oddělit vnější svět od vašeho soukromého, volba vhodných dveří je proto velmi důležitá.

Přemýšlíte o stavbě zimní zahrady? Co vše je potřeba zařídit, než poprvé kopnete?

Rádi byste si prodloužili letní dny a poseděli "uprostřed přírody" i během chladnějšího počasí? Letní pergoly jsou v tomto případě bohužel nedostačující.

I když zimy v posledních letech nejsou to, co bývaly, stále musíte kalkulovat výši nákladů na vytápění a pokusit se o jejich snížení. Jak můžete náklady snížit?

-zateplením domu

-novými kvalitními okny a dveřmi

Toužíte po těch s nadprůměrnými vlastnostmi nebo dáváte přednost klasice?

Vchodové dveře plní hned několik důležitých funkcí a sloužit Vám budou i několik desítek let. Neměly by proto být tím posledním, co při rekonstrukci nebo stavbě rodinného domu řešíte - právě naopak.

Okenní a dveřní sítě Brno

Nejjednodušší a zároveň nejšetrnější obranou proti létajícímu hmyzu jsou bezesporu okenní a dveřní sítě

Jejich rám je tvořen hliníkovým profilem, síťovina je vyrobena ze sklolaminátového, poplastovaného vlákna.

Zajímavosti o zimních zahradách