Blog

Blog

V dnešní době, kdy je zvýšený pohyb nejen osobních, ale převážně nákladních automobilů ve městech a obcích, často řešíme požadavky na vyšší protihlukové vlastnosti oken a dveří.

Nejprve je potřeba zmínit, že už ve standardu mají

Plastová okna se v posledních letech těší velké oblibě, a to jak při výběru oken a dveří do novostaveb, tak při rekonstrukcích starších rodinných domů, kde často nahrazují i původní dřevěná okna.

Trh s plastovými okny se posunuje st

Stále modernějším prvkem novostaveb rodinných domů, ale i kancelářských objektů, jsou velkoformátová okna

Nejenže takto prosklené plochy působí esteticky příjemně, ale také zajišťují dokonalý přístup denního světla do domu a nabízí nerušený výhled do okolí.

Plastová okna pro pasivní domy

Tepelná ochrana stavby je platná norma, která určuje požadavky na vnitřní prostředí v závislosti na úsporu energie a tepelnou ochranu budov. U oken a dveří hovoříme o tzv. prostupu tepla, který udává tepelně izolační schopnost konstrukce.

Češi jsou pověstní posedlostí po chalupaření a za poslední desetiletí se viditelně zvedla úroveň údržby víkendových a prázdninových domků.

Jako cookie (anglicky koláček, oplatka, sušenka) se v protokolu HTTP označuje malé množství dat, která WWW server pošle prohlížeči, který je uloží na počítači uživatele. Při každé další návštěvě téhož serveru pak prohlížeč tato data posílá zpět serveru.

V naší společnosti řešíme ochranu osobních údajů dle patřičných zákonů. Veškeré osobní údaje poskytované návštěvníkem jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnou legislativou České republiky, zejména se zákonem č.

Nejen odstín podlahy, ale i oken a nábytku mají velkou moc změnit celkový ráz místnosti. Proto byste neměli podceňovat volbu jednotlivých dekorů. Vhodným výběrem totiž můžete doslova čarovat s prostorem, s jeho zmenšením, zvětšením, zútulněním.

Máte vybraná nová, kvalitní okna s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi a chystáte se v rámci energetických úspor výrazně zateplovat Váš dům?

Vchodové dveře do chalupy, do bytu, domu, znamenají bránu do vašeho soukromí, první kontakt, zásadní vstup...

Jejich smyslem je oddělit vnější svět od vašeho soukromého, volba vhodných dveří je proto velmi

Přemýšlíte o stavbě zimní zahrady? Co vše je potřeba zařídit, než poprvé kopnete?

Rádi byste si prodloužili letní dny a poseděli "uprostřed přírody" i během chladnějšího počasí? Letní pergoly jsou v tomto případě bohužel nedostačující.

I když zimy v posledních letech nejsou to, co bývaly, stále musíte kalkulovat výši nákladů na vytápění a pokusit se o jejich snížení. Jak můžete náklady snížit?

-zateplením domu

-novými kvalitními okny a dveřmi

Výměna vstupních dveří do bytu, domu, toužíte po těch s nadprůměrnými vlastnostmi nebo dáváte přednost klasice?

Vchodové dveře plní hned několik důležitých funkcí a sloužit Vám budou i několik desítek let.

Okenní a dveřní sítě Brno

Nejjednodušší a zároveň nejšetrnější obranou proti létajícímu hmyzu jsou bezesporu okenní a dveřní sítě

Jejich rám je tvořen hliníkovým profilem, síťovina je vyrobena ze sklolaminátového, poplastovaného vlákna.

Zajímavosti o zimních zahradách