Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Sítě do oken Brno

Nezbytný doplněk, který chrání váš byt, dům či kancelář před nevítaným hmyzem. Sítě jsou vyrobeny z poplastovaného sklolaminátového vlákna v šedé nebo černé barvě, materiál sítě nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

Okenní sítě

Typ EXT 16

Pevná síť s extrudovaným profilem v rozměrech 32x9 mm. Rohy sítě mají kovovou výstuž a jsou seříznuty v úhlu 45°, síť se do okna nasazuje pomocí tzv. „Z“ háčků bez nutnosti navrtávání do rámu okna. Sítě mají úchyty pro snadnou manipulaci a šedý nebo černý kartáček, sloužící k dokonalému utěsnění. Standardně nabízíme v barevném provedení bílá, tmavě hnědá, hnědá RAL, antracit RAL nebo stříbrný elox. V případě zájmu lze profil vyrobit v imitaci dřeva.

Okenní síť typ EXT 16

Typ 25 mm

Pevná síť s válcovaným profilem v rozměrech 25x11 mm. Rohy sítě jsou buď seříznuté v úhlu 45° nebo jsou řešeny vsazením plastového rožku. Ukotvení je možné dvojím způsobem a to navrtáním do rámu okna (pomocí obrtlíků, pružinového kolíčku nebo výklopným pantem) nebo pomocí tzv. „Z“ háčků bez nutnosti navrtávání do rámu. Sítě mají úchyty pro snadnou manipulaci a šedý nebo černý kartáček, sloužící k dokonalému utěsnění. Standardně nabízíme v barevném provedení bílá nebo hnědá RAL. V případě zájmu lze profil vyrobit v imitaci dřeva.

Okenní síť typ 25mm

Dveřní sítě

Typ LUX

Rohy jsou seříznuty v úhlu 45° a síť je zpevněna středovou příčkou s výškou 53 mm. Dveřní síť je opatřena černým nebo šedým kartáčkem a k manipulaci slouží madla (vnitřní plastové, venkovní kovové) nebo lze využít samouzavírací panty. K fixaci dveří slouží magnet. Standardně nabízíme v barevném provedení bílá nebo hnědá RAL. V případě zájmu lze profil vyrobit v imitaci dřeva. Barva sítě je šedá nebo černá, dá se objednat i síť protipylová. Dveřní síť lze doplnit o okopovou příčku, případně o průlez pro psy nebo kočky.

Dveřní síť typ LUX

Typ válcovaný profil

Pevná síť s válcovaným profilem a šířkou 52x18 mm.  Rohy jsou seříznuty v úhlu 45° a síť je zpevněna středovou příčkou s výškou 106 mm. Dveřní síťmůže být opatřena kartáčkem nebo gumovým těsněním. K manipulaci slouží madla (vnitřní plastové, venkovní kovové) nebo lze využít samouzavírací panty. K fixaci dveří slouží magnet. Standardně nabízíme v imitaci dřeva ořech a zlatý dub, barva sítě je šedá nebo černá, dá se objednat i síť protipylová. Dveřní síť lze doplnit o okopovou příčku, případně o průlez pro psy nebo kočky.

Dveřní síť typ válcovaný profil

POSUVNÉ SÍTĚ PROTI HMYZU

Tyto sítě jsou ideální volbou pro velká franzouzská okna nebo vstupy na terasu. Jsou prostorově nenáročné, ale vyžadují dostatečný prostor pro posouvání sítě do strany. Mají integrovaná kolečka pro snadnou manipulaci a jsou tvořeny pevným křídlem zasazeným do rámu nebo do lišt.

Typ v lištách

Je fixována v lištách a ukotvena v rámu oken (nebo dveří) nebo na stěnu. Má integrovaná kolečka pro snadnou manipulaci a tichý chod a je opatřena těsnícím kartáčkem. Nabízíme černou, šedou, protipylovou nebo zesílenou (do prostoru s větším pohybem, např. dětí) síťovinu.

Posuvná síť v lištách

Typ v rámu R1

Extrudovaný profil rámu a sítě zaručuje stabilitu a pevnost. Jedno křídlo je usazeno v obvodovém rámu. Má integrovaná kolečka pro snadnou manipulaci a tichý chod, je opatřena těsnícím kartáčkem a oboustranným madlem. Nabízíme černou, šedou, protipylovou nebo zesílenou (do prostoru s větším pohybem, např. dětí) síťovinu.

Posuvná síť v rámu