Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Okenní sítě

Sítě do oken Brno

Nezbytný doplněk, který chrání váš byt, dům či kancelář před nevítaným hmyzem. Sítě jsou vyrobeny z poplastovaného sklolaminátového vlákna v šedé nebo černé barvě, materiál sítě nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

Okenní sítě

Typ EXT 16

Pevná síť s extrudovaným profilem v rozměrech 32x9 mm. Rohy sítě mají kovovou výztuž a jsou seříznuty v úhlu 45°, síť se do okna nasazuje pomocí tzv. „Z“ háčků bez nutnosti navrtávání do rámu okna. Sítě mají úchyty pro snadnou manipulaci a šedý nebo černý kartáček, sloužící k dokonalému utěsnění. Standardně nabízíme v barevném provedení bílá, tmavě hnědá, hnědá RAL 8003, antracit RAL 7016 nebo stříbrný elox. V případě zájmu lze profil vyrobit v imitaci dřeva.

Okenní síť typ EXT16

Typ 25 mm

Pevná síť s válcovaným profilem v rozměrech 25x11 mm. Rohy sítě jsou buď seříznuté v úhlu 45°. Ukotvení je možné dvojím způsobem a to navrtáním do rámu okna (pomocí obrtlíků, pružinového kolíčku nebo výklopným pantem) nebo pomocí tzv. „Z“ háčků bez nutnosti navrtávání do rámu. Sítě mají úchyty pro snadnou manipulaci a šedý nebo černý kartáček, sloužící k dokonalému utěsnění. Standardně nabízíme v barevném provedení bílá RAL 9016, hnědá RAL 8003, tmavě hnědá RAL 8014 nebo antracit RAL 7016. V případě zájmu lze profil vyrobit v imitaci dřeva.

Okenní síť typ 25mm

Dveřní sítě

Typ LUX

Rohy jsou seříznuty v úhlu 45° a síť je zpevněna středovou příčkou s výškou 53 mm. Dveřní síť je opatřena černým nebo šedým kartáčkem a k manipulaci slouží madla (vnitřní plastové, venkovní kovové) nebo lze využít samouzavírací panty. K fixaci dveří slouží magnet. Standardně nabízíme v barevném provedení bílá RAL 9016, hnědá RAL 8003, tmavě hnědá RAL 8014 nebo antracit RAL 7016. V případě zájmu lze profil vyrobit v imitaci dřeva. Barva sítě je šedá nebo černá, dá se objednat i síť protipylová. Dveřní síť lze doplnit o okopovou příčku, případně o průlez pro psy nebo kočky.

Dveřní síť typ LUX

POSUVNÉ SÍTĚ PROTI HMYZU, PLISÉ SHRNOVACÍ SÍTĚ

Pokud nemáte dostatek prostoru pro klasickou otvíravou síť, doporučujeme zvolit jednu z alternativ - posuvnou síť nebo shrnovací plisé síť.

Zatímco posuvná síť je fixovaná v pojezdových lištách a kotvena na stěnu nebo rám okna či dveří, plisé síť má svůj vlastní rám a lze ji shrnovat na levou nebo na pravou stranu. U větších prvků je u plisé sítě vhodné zvolit stahování ze středu do stran, tzv. stahování opona.

Maximální rozměr posuvné sítě v lištách je 170 x 250 cm, u plisé sítě je pro jednostranné stahování maximální rozměr 150 x 250 cm a u stahování opona šířka 280 x 250 cm.

Barevné provedení u posuvné sítě je standardně bílá RAL 9016, hnědá RAL 8003, tmavě hnědá RAL 8014 nebo antracit RAL 7016, u plisé sítí barva bílá RAL 9016, hnědá RAL 8019 nebo antracit RAL 7016. V případě zájmu lze zvolit barvu dle RAL vzorníku, u vybraných typů také polep v dřevodekoru.

Plisé stahování opona
Plisé síť - stahování opona

Plisé síť

Posuvná síť
Posuvná síť Climax