Jak probíhá spolupráce? Od zaslání poptávky po samotnou realizaci...

Jak probíhá spolupráce? Od zaslání poptávky po samotnou realizaci...

Máte zájem o kvalitní okna, dveře nebo zimní zahrady a nevíte, co všechno samotné realizaci předchází?

S námi je to jednoduché!! Pojďme se podívat, jak to vlastně chodí.

1. Poptávka 

Nejdůležitější věc, kterou pro svá nová okna musíte udělat, je oslovit nás. A to buď e-mailem, telefonicky nebo přes poptávkový formulář na našich webových stránkách. Náš obchodní zástupce s Vámi probere, případě upřesní, Vaše požadavky a zcela ZDARMA Vám zpracuje nezávaznou cenovou nabídku. Pokud si něčím nejste jistí nevadí. Rádi Vám s výběrem poradíme.

Okna poptávka

2. Srovnání

V dnešní době je naprosto běžné, že si zákazník nechá zpracovat několik cenových nabídek, mezi kterými si poté vybírá. Někdy je však těžké se v tolika informacích zorientovat. Důležité je, srovnávat ideálně výrobky stejné kategorie a to především v oblasti kvality. My Vám zaručíme kvalitní okna, dveře a zimní zahrady z německých plastových profilů VEKA třídy A, které jsou vyráběny v České Republice. Navíc Vám rádi pomůžeme se srovnáním jednotlivých nabídek. 

3. Zaměření

Gratulujeme!! pokud jste si nás vybrali ke spolupráci, můžeme přistoupit k dalšímu kroku a tím je zaměření. Zcela ZDARMA k Vám vyšleme tým techniků, kteří dle zaslané poptávky vše přesně zaměří a doladí s Vámi na místě detaily vaší zakázky. 

4. Smlouva

Po finálním upřesnění celé zakázky přichází na řadu podpis smlouvy. Smlouvu Vám, společně s cenovou nabídkou a zálohovou fakturou, zašleme ke kontrole e-mailem, případě poštou. Podepsané dokumenty je poté možné zaslat zpět opět mailem, poštou nebo přijet smlouvu podepsat k nám do provozovny. Po podpisu smlouvy a uhrazení zálohové faktury zadáváme zakázku do výroby a vy se už jen můžete těšit na svá nová okna!!

5. Montáž

Jakmile jsou vaše okna, dveře nebo zimní zahrada vyrobené, bude Vás kontaktovat náš pracovník, který s Vámi domluvím termín montáže. Délka montáže samozřejmě závisí na velikosti zakázky, něco jiného je namontovat novostavbu rodinného domu a něco jiného je sestavit zimní zahradu. Naši montéři mají více než 15 let zkušeností, takže nemusíte mít obavu, vše proběhne k Vaší spokojenosti.

Protože NÁS OKNA A DVEŘE prostě BAVÍ.

Navíc jsme Vám po celou dobu realizace zakázky k dispozici na uvedených kontaktech a pokud budete mít k vaší zakázce nějaké dotazy, rádi Vám je zodpovíme.