Vnitřní parapety

Vnitřní parapety

Vnitřní parapety

Vnitřní parapety jsou bezesporu důležitým doplňkem, který dotváří ráz místnosti a je proto potřeba věnovat pozornost jejich výběru

Nabízíme kvalitní dřevotřískové parapety a plastové interiérové parapety.

Vnitřní parapety antracitové jsou v poslední době nejoblíbenější. 

Dřevotřískové parapety

Tyto parapety jsou bezesporu ideální volbou pro váš interiér – nejenže se vyznačují stálostí barev, vysokou pevností a tuhostí materiálu (i při vyšším zatížení), ale jsou také odolné vůči chemikáliím, které se v domácnostech běžně používají, mají malou tepelnou roztažnost a dlouhou životnost.

Jejich výhodou je možnost dodání s tzv. „nosem“, tedy ohybem, který případě překryje spáru mezi omítkou a parapetem. Montáž parapetů probíhá lepením na podkladní beton a to buď silikonovými tmely nebo nízkoroztažnými montážními pěnami. Aby nedošlo k případnému pronikaní zbytkové vlhkosti z omítek skrz řezné hrany, nabízíme zakrytí řezných hran lepícími páskami nebo plastovými krytkami, samozřejmě v barvě parapetu.

Vnitřní dřevotřískový parapet bílýVnitřní dřevotřískový parapet šedýVnitřní dřevotřískový parapet tmavý ořechVnitřní dřevotřískový parapet mramorVnitřní dřevotřískový parapet javorVnitřní dřevotřískový parapet bukVnitřní dřevotřískový parapet olšeVnitřní dřevotřískový parapet světlý dubVnitřní dřevotřískový parapet třešeňVnitřní dřevotřískový parapet mahagonVnitřní dřevotřískový parapet tmavý dubVnitřní dřevotřískový parapet zlatý dubVnitřní dřevotřískový parapet onyxBříza bíláDub grónskýDub šedý

Parapety s „nosem“

-rozměr nosu 40x19 mm
-standardní výrobní šířka je od 150 do 800 mm s tloušťkou 19 mm
(větší šířka do 1000mm na objednávku, s maximální tloušťkou 17 mm)
-výrobní délka tyče je 4,05 nebo 4,2 metru
-povrchová úprava parapetu je CPL laminát

Dřevotřískový vnitřní parapet

 

Plastové parapety

Tyto parapety nabízíme v široké škále barevného provedení, jsou vyrobeny z kvalitních moderních materiálů a jejich předností je jednak nízká hmotnost, snadná údržba (navíc jsou parapety díky povrchové úpravě odolné proti UV záření) a také vysoká odolnost proti poškození. Výhodou je také velmi jednoduchá montáž, která nevyžaduje žádné speciální pomůcky.

Parapety Global

Parapety z komůrkového profilu vyrobeného z tvrdého PVC, jejichž povrch je vybaven ochrannou fólií (zvyšuje odolnost proti poškrábání a slunečnímu záření) a povrchovou vrstvou (zabraňuje pronikání vlhkosti).

Jsou k dostání v rozměrech se šířkou 150-600 mm, tloušťkou 20mm a výrobní délku mají 5,99 m.

Parapety nabízíme v dekorech: antracit, bílá, buk, mramor, ořech, stříbrná, winchester, zlatý dub nebo na zakázku různé folie z aktuální nabídky.

Vnitřní plastový parapet antracitVnitřní plastový parapet bílýVnitřní plastový parapet bukVnitřní plastový parapet mramorVnitřní plastový parapet ořechVnitřní plastový parapet stříbrnýVnitřní plastový parapet winchesterVnitřní plastový parapet zlatý dubVnitřní plastový parapet škála barev