Hliníková okna

Hliníková okna

Okna, která vynikají lehkostí a trvanlivostí díky materiálu, ze kterého jsou vyrobena.

Nabízí nejen reprezentativní vzhled, ale i odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Hliníková okna Brno kvalitně a spolehlivě. Připravíme vám cenovou nabídku zdarma. Naše výrobky budou vizitkou vašeho domu spoustu let.

Hliníková okna HEROAL W 72

jsou vyrobená z vysoce kvalitního hliníku a jsou ideální pro moderní a energeticky úsporné budovy. Tato okna mají velmi dobrou tepelnou izolaci a odolávají větru, dešti a ostatním povětrnostním vlivům. Díky svému designu jsou esteticky přitažlivá a lze je přizpůsobit jakémukoli architektonickému stylu. Okenní systém HEROAL W 72 je také vybaven moderními bezpečnostními prvky, které zajišťují ochranu proti vloupání. Celkově jsou hliníková okna HEROAL W 72 vysoce kvalitní a přinášejí spolehlivost, bezpečnost a energetickou účinnost.

 

Hliníková okna HEROAL W 77

jsou pokročilým okenním systémem, který nabízí ještě vyšší úroveň energetické účinnosti a bezpečnosti než předchozí W 72 model. Okna HEROAL W 77 jsou vyrobená z extrudovaného hliníku, který je lehký, pevný a odolný vůči povětrnostním vlivům. Tento materiál je také výborným tepelným izolantem, což přispívá k úsporám v energii a snížení nákladů na vytápění a chlazení. Díky inovativnímu designu a technologii mají hliníková okna HEROAL W 77 vysokou odolnost proti vloupání a poskytují vysokou bezpečnost. Okna lze vybavit různými typy bezpečnostních skel a systémů uzamykání. Navíc, tato okna mají širokou škálu barevných možností a mohou být přizpůsobena individuálním požadavkům zákazníka, což umožňuje dosáhnout unikátního vzhledu budovy. Hliníková okna HEROAL W 77 jsou tedy ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní, bezpečná a energeticky úsporná okna s vynikajícími vlastnostmi.

 

Hliníková okna HEROAL W 50

jsou kvalitním a spolehlivým okenním systémem, který nabízí široké možnosti v oblasti designu, bezpečnosti a účinnosti. Okna HEROAL W 50 jsou vyrobená z pevného a odolného hliníku, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a snadno se udržuje. Toto okno poskytuje dobrou tepelnou a zvukovou izolaci, což přispívá k pohodlí a úsporám energie. Díky svému modernímu designu a výběru různých barevných možností jsou hliníková okna HEROAL W 50 vhodná pro různé architektonické styly a umožňují vytváření unikátních exteriérů. V oblasti bezpečnosti jsou okna HEROAL W 50 vybavena různými bezpečnostními prvky, jako jsou integrované závěry a bezpečnostní skla. To poskytuje ochranu proti vloupání a zvyšuje bezpečnost domova. Hliníková okna HEROAL W 50 jsou vysoce kvalitní a odolná, přičemž poskytují širokou škálu výhod včetně dobré tepelné izolace, estetického designu a bezpečnosti.

Jedná se o profil s přerušeným tepelným mostem, stavební hloubkou 72 mm a...

Jedná se o profil s přerušeným tepelným mostem, stavební hloubkou 77 mm a...

Tento profil nabízí, díky své variabilnosti, ideální řešení pro interierové...