Zimní zahrady

Zimní zahrady

Velkým boomem posledních let jsou bezesporu zimní zahrady – mohou sloužit k relaxaci a odpočinku nebo mít funkční využití např. jako skleník.

Zimní zahrady jsou rozděleny na obvodové prvky, které mohou být zaskleny dvojsklem nebo trojsklem a střechu, kde může být opět použito dvojsklo nebo trojsklo nebo i polykarbonát. Samozřejmostí u zimních zahrad je použití stínících prvků – na střechu lze nainstalovat např. markýzu, obvodové prvky mohou být odstíněny žaluziemi či roletami.

zimní zahrady

Zimní zahrady nabízíme v provedení plastovém, dřevěném nebo hliníkovém – vzhledem k tomu, že každý prostor je jedinečný, rádi Vám s výběrem té pravé zimní zahrady poradíme.

 

 

PLASTOVÉ ZIMNÍ ZAHRADY

Tyto zahrady jsou jedny z nejoblíbenějších, protože plastové profily jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, lehce se udržují a jsou nabízeny za velmi přijatelné ceny. Zároveň je možné zvolit si u tohoto typu zahrad velké množství větracích a otevíracích prvků, takže je zajištěno komfortní posezení v letních i zimních měsících.

DŘEVĚNÉ ZIMNÍ ZAHRADY

Dřevěné zimní zahrady se vyznačují velmi dobrou nosností, stálostí a odolností. Samozřejmě vzhledem k materiálu je potřeba správná údržba (dřevo je náchylnější na vlhkost).

HLINÍKOVÉ ZIMNÍ ZAHRADY

Zahrady z hliníku jsou velmi dobře udržovatelné a vynikají dlouhou životností. Hliníkové zahrady nepodléhají korozi a jsou velmi odolné proti povětrnostním vlivům.

Připravíme vám cenovou nabídku zdarma. Naše výrobky budou vizitkou vašeho domu spoustu let.

 

 

Další zajímavosti o zimních zahradách najdete tady