Okenní a dveřní sítě

Okenní a dveřní sítě

Okenní a dveřní sítě Brno

Nejjednodušší a zároveň nejšetrnější obranou proti létajícímu hmyzu jsou bezesporu okenní a dveřní sítě

Jejich rám je tvořen hliníkovým profilem, síťovina je vyrobena ze sklolaminátového, poplastovaného vlákna. Tato kombinace je odolná vůči korozi a dobře snáší teplotní rozdíly, složení síťoviny je navíc velmi odolné vůči roztržení a síťovina je téměř průhledná, takže neruší výhled z oken nebo dveří. Síťovinu nabízíme v černé nebo šedé barvě, doporučit můžeme i protipylovou síťovinu.

sítě proti hmyzu

Primárně rozlišujeme dva typy sítí, okenní sítě a dveřní sítě.

Na okna nabízíme pevné okenní sítě. Jejich výhodou je jednoduchá instalace pomocí háčků, které se upevní na rám okna a není tedy nutné do rámu vrtat nebo do něj jinak zasahovat. Lehký hliníkový rám zajistí snadnou manipulaci a díky snadnému uchycení můžete okenní síť v případě potřeby sundat. Ani údržba není nijak složitá. Doporučujeme síť vyjmout a síťovinu nejprve vysát vysavačem na nejmenší výkon a poté můžete celou síť osprchovat nebo opláchnout zahradní hadicí. Umytý rám se sítí poté necháme uschnout a můžeme ji zpět zasadit do okna. Tyto sítě jsou vhodné pro všechny typy oken a nabízí se v mnoha barevných variantách.

Na dveře nabízíme sítě v provedení:

1.Posuvné sítě proti hmyzu jsou nejčastější formou dveřních sítí, jsou vhodné do větších typů jako jsou posuvně sklopné dveře, HS portály nebo velká francouzská okna. Síť je tvořena pevným křídlem, které je umístěno v lištách nebo rámu. Pro instalaci je nutné mít dostatečný prostor pro posunutí sítě do strany, protože se posunuje celý rám. Integrovaná kolečka zajistí jednoduchou manipulaci a tichý a plynulý chod.

2.Plisé sítě proti hmyzu jsou moderní a designovou alternativou posuvných sítí. Jsou vhodné na všechny typy dveří jako jsou posuvně sklopné dveře, HS portály, balkonové sestavy i francouzská okna. Vzhledem k možnosti zasunutí celé síťoviny do rámu umožňují bezbariérový průchod. Rám této sítě se přilepí, případně magnety přichytí k vnějšímu rámu dveří, takže síť je pohledově v podstatě neviditelná. Manipulace je díky skládání sítě velmi jednoduchá.

3.Otvíravé sítě proti hmyzu jsou vhodné pro menší typy vchodů, především pro balkonové dveře a francouzská okna. Jsou limitované rozměrem do 1200 mm na jedno dveřní křídlo, standardně jsou opatřeny dělící příčkou pro zpevnění celé sítě.

sítě proti hmyzu

Všechny typy uvedených sítí Vám rádi zhotovíme na míru pro Vaše okna nebo dveře a sítě Vám namontují technici s letitými zkušenostmi.