Servis oken, dveří a zimních zahrad

Servis oken, dveří a zimních zahrad

SERVIS OKEN A DVEŘÍ

Nabízíme seřízení oken a dveří, servis plastových, dřevěných a hliníkových oken a vchodových dveří, jednokřídlých i dvoukřídlých balkonových dveří, posuvných dveří i HS portálů.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně (děláme i drobné zakázky na servis oken, oprava plastových oken, seřízení a montáž plastových oken), základní cena servisu oken a balkonových dveří v bytě je od 1.300,- Kč za hodinu vč. 12%. DPH + doprava od 400,- Kč vč. 12% DPH dle místa servisu. V ceně základního servisu je zahrnuto promazání oken a dveří a seřízení kování, cena je vč. použitého materiálu a práce techniků.

Pokud naši technici na místě zjistí, že závada je rozsáhlejšího charakteru a na její opravu je potřeba speciální komponenty, bude cena za servis stanovena individuálně a na rozsáhlejší opravu Vám zpracujeme cenovou nabídku.

Kromě základního servisu zajišťujeme také:

  • výměnu rámového a křídlového těsnění
  • výměnu skel u plastových, dřevěných a hliníkových oken
  • výměnu okenního /dveřního kování
  • výměnu okenních klik
  • dodání a montáž dětských pojistek A spoustu dalších prací, na které Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku. Protože nás okna a dveře prostě baví.

Standardně servis zajišťujeme do 5 dní od zavolání, pokud není domluveno jinak, úhrada servisu se provádí v hotovosti po jeho provedení. Sazba DPH pro bytové účely je ve výši 12%, pro nebytové prostory a prostory určené k podnikání je sazba DPH 21%.

 

Servis plastových (PVC), dřevěných, hliníkových oken a dveří v Brně a okolí. Pozáruční servis profesionálně a za příznivou cenu. Nabízíme také servis žaluzií a opravu balkonových dveří, opravu posuvných i vchodových dveří. Okno-servis Brno Ludvík nabízí také výměnu těsnění. Podívejte se na video.

SERVIS ZIMNÍCH ZAHRAD

Máte zájem o předsezónní nebo posezónní servis zimní zahrady? Zdá se Vám, že posuvné dveře nefungují tak, jak mají? Zatéká Vám do střechy? Obraťte se na nás a my Vám zajistíme kompletní servis zimní zahrady!!

Umíme vyměnit těsnění ve střeše i obvodu zimní zahrady, vyměníme prasklé sklo ve střeše nebo vyčistíme polykarbonátovou střechu, seřídíme a promažeme všechny okna a dveře, zajistíme základní klempířské práce a spoustu dalšího tak, aby Vaše zimní zahrada byla jako nová.

Protože nás zimní zahrady prostě baví.

Pro cenovou nabídku na servis oken, dveří a zimních zahrad nás kontaktujte na info@ludvik-okna.cz nebo na telefonním čísle 776 658 684.